Ahh! Kadir abiciğim, siz ne kadar iyi bir insansınız böyle. Nasıl da sevgi dolu, hassas ruhlu, yardımsever vs.. Tüm güzel sıfatlar size öyle yakışıyor ki.. Lütfen bunları iltifat olsun diye yazdığımı sanmayın. Ben öyle şeyleri pek beceremem. İçimden ne geçerse onu söyler, onu yazarım. Nette birçok arkadaş tanıdım, birçoğuyla hiç görüşmedim e-posta arkadaşı olarak yürütüyorum ilişkimi, bir kısmıyla da tanışıp, sohbet etme, birşeyler yiyip içme fırsatı buldum ama inanın sizin gibi sevgi dolu bir arkadaşa, dosta, ağabeye, babaya rastlamadım.

Sizin mailleriniz bana gelmese de sizin varlığınızı hep hissediyorum. Bazen bana da öyle oluyor, sık sık gelen mailler günlerce kesilebiliyor. Ama olsun önemli olan dostlukların kalıcılığı.

Kadir abi, sitenizle ilgili endişelerinizi çok iyi anlıyorum. Sizin site çok çok güzel. Zaman zaman bakıyorum. Tabiki güzel olan yazıları koyabilirsiniz ama ilkelerinize, prensiplerinize, formatlarınıza uygun gelmeyen yazıların sahiplerine de hayır deme hakkınız var. Sanırım insanlar kırılıp darılmayacaklar, anlayışla karşılayacaklardır.

O çok sevdiğiniz hanım arkadaşınıza sevginizi ilettim, kendisi de sonsuz sevgilerini iletiyor :)) mail göndermeseniz de sevginizi hep hissediyormuş. Laleler için de çok teşekkür ediyor.

Her zaman sevgi ve sağlıcakla kalın.

Sevgili abim, sevgili dostum.. kızkardeşiniz de sizi seviyor. Herşey gönlünüzce olsun..

Sevgilerimle..

Birgül Taşkın
22.03.2005


Defterim